IstanbulYilbasiRehberi.com sayfalarında yer alan her türlü bilgi sadece aydınlatma amaçlıdır.

Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

 

Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm maddeleri tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. IstanbulYilbasiRehberi.com bu maddeleri önceden bilgi vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Belirtilen şartların ihlali durumunda IstanbulYilbasiRehberi.com önceden uyarmaksızın üye bilgilerini silebilir ve üyeliğe son verebilir. Yargı makamları tarafından gelecek istelerde kullanıcı bilgileri ilgili makamlara verilebilir. (Kullanıcı bilgileri IP adresi v.s.)

IstanbulYilbasiRehberi.com web sitesinde yer alan her türlü mekan bilgi, yorum, duyuru ve tanıtım faaliyetleri ile ilgili sayfa düzenlemeleri, güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilerek derlenmiştir. IstanbulYilbasiRehberi.com da yer alan her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve görüntüler kişileri bilgilendirmeye yöneliktir. Burada yer alan bilgi ve değerlendirmelerin uygulanması sonucunda ortaya çıkacak doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan IstanbulYilbasiRehberi.com sorumlu olmayacaktır.

IstanbulYilbasiRehberi.com web sitesinde yer alan bilgi ve düzenlemelerin tamamının bütün yasal hakları Mobitura Bilgi Tur. San. Ltd. Şti. ye ait olduğundan, hiçbir şekilde yazılı izin alınmaksızın kısmen ve/veya tamamen kopyalanması, başka yerlerde kullanılması, dağıtılması, çoğaltılması, değiştirilmesi veya ileride kullanılmak üzere bilgisayar sistemlerine aktarılması yasaktır.

IstanbulYilbasiRehberi.com’un Kullanılması :
IstanbulYilbasiRehberi.com adıyla yayınlanan bu sitenin hiç bir parçası kaynak gösterilerek olsa da kopyalanamaz ve dağıtılamaz. Gönderilen mesaj ve iletilerde kanun hükümlerine aykırı bulunan maddeler bulunması halinde sorumlu tutulacak kişi ilgili metni gönderen kişi olacaktır. İlgili makamlar tarafından istenildiğinde bu bilgiler verilebilir. IstanbulYilbasiRehberi.com, kullanıma açık olan ve diğer ziyaretçiler tarafından görülebilen alanları kötü amaçlı kullanan kişilere karşı erişim engelleme gibi hakları saklı tutar.