Eyl 17, 2018
28760 Views
3 1

İstanbul Yılbaşı

Written by

İstanbul Yılbaşı diyince aklıma o harikulade gece gelir hemen akıllara. İstanbul yılbaşı rehberi ailesi olarak yılbaşına huzurlu,sağlıklı,mutlu ,güvenli girmeniz için gereken istanbul’da bulunan yüzlerce mekanı sizin için araştırdık ve derledik sitemizi ziyaret ederek bu sizin için seçilen özel alternatiflerden siz ve aileniz için en uygun olanını seçebilirsiniz istanbul ‘da yılbaşı geldiğinde onlarca parti yapılır yeni yıla girmenin tüm çoşkusu heyecanı çılgınca bu partilerle son bulur sizde bu çoşkuyu yaşamak istiyorsanız şimdiden alternatif seçenekleri araştırıp bulmanızı tavsiye ederiz bu araştırmayı yaparken ülkemizin içinde bulunmuş olduğu bu durumuda değerlendirmenizde fayda var.

İstanbul Yılbaşı ‘daAslına bakarsak 31 Aralığın, öteki aylardan dan en ufacık bir farkı yoktur tabi ki, fakat bizim yeni başlangıçlar oluşturmaya ihtiyacımız var ve yılbaşı da bu başlangıçlar için bulduğumuz bahanelerden biri. Yeni yılda sigaradan kurtulmayı hedefleriz , işimizle ilgili fırsatları daha çok değerlendirmeyi planlarız, yeni yılda daha çok spor yapmayı hedefleriz, geçen yıl yapamadıklarımızı bu sene yapmayı bitmeyen işleri bitireceğimizi düşünürüz.

Yılbaşında canlı müzik dinlemeye ne dersiniz?

Hiç birini yapmasak bile, yapabilecek olmayı bilmek bile iyi gelir insana. Geçen yıl yaptığımız hataları yapmamaya karar veririz, kötü olan her şeyi geride bırakır, yalnız güzellerini alırız yanımıza yeni yıla girerken. Aynen yılın başlaması şeklinde, bizde baştan başlarız her şeye… kimi zaman başlayacağımız işleri 1 Ocak’ta unutsak bile

İstanbul Yılbaşı ‘da İşte o yüzden, Yeni Yıl Güzeldir, Yeni Yıl neşe’dir, Yeni Yıl umut’tur, Yeni Yıl Coşku’dur, Yeni Yıl Işıltı’dır, Yeni Yıl Başlangıç’tır, Yeni Yıl Yeni Bir Sayfa’dır hayata açılan.

istanbul yılbaşı,istanbul yılbaşı 2019,istanbul yılbaşı rehberi,istanbul yılbaşı partileri,istanbul yılbaşı programları,İstanbul yılbaşı mekanları

Article Categories:
Bizim Seçtiklerimiz

Comments are closed.