Kas 13, 2019
30971 Views
İstanbul Yılbaşı 2020 için yorumlar kapalı
1 0

İstanbul Yılbaşı 2020

Written by

İstanbul Yılbaşı 2020

İstanbul Yılbaşı Rehberi

 

İstanbul Yılbaşı  2020 deyince aklıma o harikulade gece gelir hemen akıllara. İstanbul  yılbaşı rehberi ailesi olarak yılbaşına  huzurlu,sağlıklı,mutlu ,güvenli  girmeniz için gereken  istanbul’da bulunan yüzlerce mekanı sizin için araştırdık ve derledik sitemizi ziyaret ederek bu sizin için seçilen özel alternatiflerden siz ve aileniz için en uygun olanını seçebilirsiniz istanbul ‘da yılbaşı geldiğinde onlarca parti yapılır  yeni yıla girmenin tüm çoşkusu heyecanı  çılgınca bu partilerle son bulur sizde bu çoşkuyu yaşamak istiyorsanız şimdiden alternatif seçenekleri  araştırıp bulmanızı tavsiye ederiz  bu araştırmayı yaparken ülkemizin içinde bulunduğu bu  durumu’da değerlendirmenizde fayda var.

İstanbul Yılbaşı 2020

Aslında 31 Aralığın, diğer aylardan dan en ufacık bir farkı yoktur tabi ki, ama bizim yeni başlangıçlar yapmaya ihtiyacımız var ve yılbaşı da bu başlangıçlar için bulduğumuz bahanelerden biri. Yeni yılda sigaradan kurtulmayı hedefleriz ,  işimizle ilgili fırsatları daha çok değerlendirmeyi planlarız, yeni yılda daha çok spor yapmayı hedefleriz, geçen yıl  yapamadıklarımızı  bu sene  yapmayı  bitmeyen işleri bitireceğimizi düşünürüz..

Hiç birini yapmasak bile, yapabilecek olmayı bilmek bile iyi gelir insana. Geçen yıl yaptığımız hataları yapmamaya karar veririz, kötü olan her şeyi geride bırakır, sadece güzellerini alırız yanımıza yeni yıla girerken. Aynen yılın başlaması gibi, bizde baştan başlarız her şeye… Bazen başlayacağımız işleri 1 Ocak’ta unutsak bile

İşte o yüzden, Yeni Yıl Güzeldir, Yeni Yıl Neşe’dir, Yeni Yıl Umut’tur, Yeni Yıl Coşku’dur, Yeni Yıl Işıltı’dır, Yeni Yıl Başlangıç’tır, Yeni Yıl Yeni Bir Sayfa’dır hayata açılan.

İstanbul Yılbaşı 2020

Yeni başlangıçlara, yeni sayfalara hepimizin ihtiyacı vardır. Belki sizde yeni başlangıçlarınız için bu yeni yılı kullanabilirsiniz.

Yeni yıla tüm neşenizle, tüm enerjinizle girmenizi, gece saat tam 12’de sevdiklerinize sıkı sıkı sarılmanızı ve bu yıl hayallerinizi gerçekleştirebilecek yeni başlangıçlar için yeterli güce sahip olmanızı dilerim.

Yeni Yılınız Kutlu Olsun! Sevgilerimizle..

Istanbul New Year’s Guide

İstanbul Yılbaşı 2020

Article Categories:
İstanbul Yılbaşı

Comments are closed.